Vaikų globos namų neformaliojo ugdymo švietimo parama

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

Nuoširdžiausi planetos gyventojai – vaikai. Visi jų poelgiai yra tikri, nesuvaidinti, o darbai atliekami su atsidavimu. Vienas mėgstamiausių vaikų užsiėmimų, kuris lavina fantaziją bei, mūsų dienomis labai vertinamą, kūrybingumą, yra piešimas. Skatinant kūrybingumą, vaikų darbai turi būti įvertinti ir apdovanoti. Vertinami darbai turėtų būti ypatingai tų vaikų, kurie yra nuskriausti likimo, nėra paguodžiami ir neišgirsta pagyrimo žodžių iš tų, kurie jiems davė gyvybę - savo tėvų. VŠĮ „European sport, art and languages“ (toliau ESALS) kviečia paremti piešinių konkursą, kurio dalyviai – vaikų globos namuose gyvenantys mažyliai.

 Kodėl verta remti šį projektą?

Skatinant vaikų dalyvavimą neformaliojo švietimo veikloje, kovo mėnesį buvo suorganizuotas globos namų ir dienos centrų vaikų piešinių konkursas, skirtas pasaulinei Žemės dienai paminėti. Motyvuojant vaikus aktyviai dalyvauti socialinėje veikloje, darbai buvo įvertinti ir eksponuojami Lietuvos Respublikos Seimo patalpose. Kovo 20-tą dieną, šventinės parodos atidarymo metu konkurso nugalėtojus sveikino Lietuvos Respublikos Seimo nariai: Lietuvos Respublikos Seimo Jaunimo ir sporto komiteto pirmininkas Juras Požėla, Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Algimantas Salamakinas ir pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas, Lietuvos Respublikos Seimo Europos informacijos biuro vedėjas Donatas Čečergis ir kiti. Iškilmingai, padėkos raštu už įvykdytą projektą apdovanoti, siekiame dar didesnio visuomeninio palaikymo bei galimybių tobulėti. Šiuo metu ieškome rėmėjų, galinčių prisidėti prie mūsų vykdomos veiklos ir idėjų realizavimo.

Maloniai prašome Jūsų nelikti abejingiems šiems, dėmesio ir globos stokojantiems, kūrybingiems, tobulėti trokštantiems vaikams bei įsigyti jų, garbingai įvertintus, piešinius. Surinktos lėšos bus skirtos vaikų socialinės globos namų ir dienos centrų neformaliojo švietimo projektų įgyvendinimui.

 

Atnaujinta15 balandžio 29, Trečiadienis 07:54

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page