ESALS kalbų stovykla

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

Dovanoti vaikui žinias – visų vertingiausia. Dovanoti žinias likimo nuskriaustiems vaikams – be galo kilnu. Juk būtent jie yra mūsų ateitis, kurią turime kartu atsakingai kurti. VšĮ „Europeansport, art andl anguages school“ kviečia prisijungti prie socialinės akcijos „Išmani vaikystė“. Remiant šį projektą, jus dovanosite vaikų globų namams kelialapį į pajūrio kalbų stovyklą, kuri vyks 2014 metų, birželio 2-8 ir 9-15dienomis*. Padovanokite naudingai praleistą laisvalaikį tobulėti trokštantiems vaikams.

 

Kodėl verta remti šį projektą?

Pasirenkant laisvalaikį vaikui, norisi, kad jo praleistas laisvas laikas būtų tiek naudingas, tiek įdomus. Gyvename laikais kuomet tarptautiniai santykiai ir kalbų žinojimas, ypatingai mūsų būsimajai kartai - vaikams, tampa ne privalumu, o būtinybe. Tačiau, kartais užsienio kalbų pamokų neužtenka – geriausiay ra mokytis per smagiąją praktiką. ESALS kalbų stovykla, tai naudingos ir draugiškos vasaros atostogos. Stovyklos tikslas yra tobulinti užsienio kalbos įgūdžius bei stiprinti įvairių tautybių vaikų tarpusavio santykius. Stovykloje planuojama suburti skirtingų socialinių padėčių vaikus: skirtingų tautybių (lietuvių, lenkų, rusų, anglų) bei skirtingos šeimyninės padėties (turintys šeimas ir našlaičiai) vaikus. Tokiu būdu bus siekiama įrodyti, kad visi mes esame skirtingi, todėl surasti bendrą kalbą bei suprasti vienas kitą - didžiausias turtas.

*Projekto organizatoriai pasilieka teisę keisti projekto sąlygas ir datas.

 

Atnaujinta15 balandžio 27, Pirmadienis 11:48

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page