XVI-XVIII am. italų dailininkų tapybos paroda

Rugpjūčio 13 – rugsėjo 1 dienomis „Elysium" galerijoje Vilniuje veiks senovės italų dailininkų (16-18 amž.) tapybos paroda. Ši paroda – tai 16-18 amž. italų tapybos kolekcija, surinkta iš įvairiausių Italijos kampelių, kurioje galima išvysti retus tapybos darbus žinomų dailininkų, tarp kurių – pasaulio ir Italijos tapybos istorijoje išgarsėjęs baroko meistras Gvidas Reni; vienas iš tiesioginių Leonardo Da Vinci pasekėjų – G.Giampietrino; Alessandro Turchi, kurio paveikslas nutapytas ant specialios akmens plokštės, ir kiti pasaulio tapybos istorijai reikšmingi vardai.

Skaityti daugiau ...  

Gitarų kvarteto "Frauchi" koncertas vaikų reabilitacijos sanatorijoje "Gintaras"

Rugpjūčio 1 d. VšĮ „European sport, art and languages school“ (toliau ESALS) kartu su „Frauchi“ - vienu žinomiausių gitarų kvartetų Rusijoje surengė koncertą vaikams sanatorijoje „Palangos Gintaras“.  Tai jau antrasis ESALS organizuojamas koncertas sanatorijoje, surinkęs pilną, gitarų skambesiu besimėgaujančių žiūrovų, salę. Vienas paskui kitą atliekami kūriniai žavėjo jaunuosius klausytojus, kurie nuo koncerto pradžios lygi paskutinių natų skambesio garsiais plojimais palaikė muzikantus.

Skaityti daugiau ...  

Tarptautinis festivalis "Atvira jūra: po Palangos dangumi"

Liepos 29–rugpjūčio 2 dienomis Palangos kurorte įvyko tarptautinis meno ir muzikos festivalis „Atvira jūra: po Palangos dangumi", kuriame buvo pristatyti Italijos, Rusijos ir Lietuvos atlikėjų kūriniai. Festivalis supažindino su XVI-XVII a. Italijos tapytojų šedevrais, neįprastu muzikinio kvarteto „Furioso" skambesiu, įspūdinga ir spalvinga elektroninės muzikos kūrėjų operos fantazija XYZ ir daugeliu kitų renginių.

Skaityti daugiau ...  

Vaikų globos namų ir dienos centrų piešinių konkursas "Čyr vyr vyr pavasaris"

Su džiaugsmu pristatome dar vieną mūsų įstaigos organizuoto projekto rezultatą!

Kovo 20 dieną prisidėjome prie šventinio tarptautinės Žemės dienos minėjimo Lietuvos Respublikos Seime.
Po iškilmingos Žemės vėliavos pakėlimo Lietuvos Respublikos Seimo Nepriklausomybės aikštėje, visi gerbiami Seimo nariai ir svečiai buvo kviečiami apsilankyti LR Seimo Europos informacijos biure, kuriame įvyko VŠĮ "European sport, art and languages school" organizuoto Vilniaus globos namų piešinių konkurso „Čyr vyr vyr pasavasaris“, skirtam Žemės dienai paminėti, geriausių darbų parodos šventinis atidarymas bei nugalėtojų apdovanojimai. Konkurso nugalėtojus sveikino garbingi Lietuvos Respublikos Seimo nariai: Lietuvos Respublikos Seimo Jaunimo ir sporto komiteto pirmininkas Juras Požela, Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Algimantas Salamankinas ir pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas, Lietuvos Respublikos Seimo Europos informacijos biuro vedėjas Donatas Čečergis ir kiti.

Skaityti daugiau ...  

,,Smurtas mokykloje"

Gruodžio 9 dieną, 12 val. Fabijoniškių vidurinėje mokykloje 1c klasėje įvyko renginys tema ,,Smurtas mokykloje“.  Vaikams buvo paaiškinta pati žodžio „smurtas“ sąvoka, jo požymiai ir galima prevencija prieš smurtą. Vaikai buvo skatinami nebijoti pasakyti apie patirtą smurtą suaugusiesiems, tai yra, mokytojams, tėvams, treneriui. Nors renginyje dalyvavo vaikai kurių amžius tik 7 metai, jie labai aktyviai dalyvavo diskusijoje, uždavinėjo klausimus, pasakojo istorijas apie patirtus nemalonius dalykus. Renginio pabaigoje visi vaišinosi vaišėmis, kuriomis pasirūpino VŠĮ „European sport, art and languages school“. Ne tik vaikai džiaugėsi renginiu, bet ir pati pareigūnė liko labai sužavėta tokia vaikų reakcija bei tikisi, kad jos žodžiai bei patarimai padės vertinti viską teisingai bei nesielgti blogai.

Skaityti daugiau ...  

Renginys Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje tema „Fizinė sauga“

2013-11-28 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje įvyko susitikimas su mokyklos bendruomene bei Vilniaus m. 5 PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialiste Marina Karpukiene ir Vilniaus m. 5 PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėja Rimante Černiauskaite.
Susitikimo metu pareigūnės skaitė pranešimą apie fizinę saugą, rodė prevencinius filmukus bei kalbėjo kaip pasirūpinti savo ir artimųjų žmonių saugumu. Taip pat pareigūnės mokė kaip apsisaugoti nuo buto ir asmens duomenų perdavimo vagysčių, plėšikų ir užpuolikų. Maža to, buvo pasidalinta keliais patarimais ir parodytas keletas savisaugos pratimų.

Skaityti daugiau ...  

Renginys Žirmūnų seniūnijoje tema „Saugi kaimynystė“

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai 2013-11-14 organizavo renginį-susitikimą tema „Saugi kaimynystė“. Žirmūnų seniūnijos patalpose vykusiame renginyje dalyvavo komisariato prižiūrimoje teritorijoje (Žirmūnų, Žvėryno, Šnipiškių, Verkių ir Antakalnio seniūnijose) veikiančių saugios kaimynystės grupių, bendruomenių aktyvistai ir Saugios kaimynystės grupių asociacijos atstovai bei policijos pareigūnai. Renginio pagrindinis tikslas- atgaivinti ir pradėti efektyviai vystyti saugios kaimynystės idėją, taip pat susipažinti su „Saugios kaimynystės“ programos įgyvendinimo komisariate aktualijomis bei numatyti „Saugios kaimynystės“ veiklos gaires 2014 metams.

Skaityti daugiau ...  

Renginys Šeškinės seniūnijoje tema „Bendruomenės įsitraukimas į viešosios tvarkos palaikymą, priežiūrą ir saugumo užtikrinimą“

Gruodžio 3 dieną, 18.00val. Šeškinės seniūnijoje įvyko susitikimas su šeškinės bendruomene. Renginio metu buvo kalbama apie bendruomenės įsitraukimą į viešosios tvarkos palaikymą, priežiūrą ir saugumo užtikrinimą. Taip pat, buvo aptariama „Saugos kaimynystės“ projekto sąvoka, tikslai ir priemonės, aiškinami bendruomenės narių lūkesčiai, teisės pažeidimai prevencijos kontekste. Vienas iš renginio tikslų buvo išnagrinėti bendruomenės bendradarbiavo su policija ir vietos savivaldos institucijų poreikį ir galimybes.

Skaityti daugiau ...  

„Pirotechnika, saugus eismas, telefoniniai sukčiai“ - Renginys Vilniaus technologijų ir verslo profesinės mokyklos mokiniams

Stiprinant nusikalstamumo prevenciją Vilniaus mieste, VŠĮ „European sport, art and languages school“ kartu su Vilniaus policijos asociacija, nuo 2013 metų spalio 14 iki gruodžio 14d. pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą vykdė projektą „Vilniaus policijos asociacijos institucijų gebėjimų stiprinimas nusikalstamumo prevencijos kontekste“...

Skaityti daugiau ...  

Renginys Vilniaus miesto krizių centre. Tema - „Smurtas artimoje aplinkoje. Požymiai, prevencija, praktika.“

Gruodžio 4 dieną, įvyko paskaita „Smurtas artimoje aplinkoje. Požymiai, prevencija, praktika“. Renginio tema buvo labai aktuali tiek renginį vedusioms pareigūnėms, kurios gana dažnai gauna iškvietimus sulaikyti smurtautojus, tiek renginio dalyvėms - smurtą patyrusioms moterims. Paskaitos klausytojos galėjo pasidalinti savo nemalonia patirtimi ir išklausyt pareigūnių patarimus kaip elgtis, norint skatinti smurto prevenciją bei apsaugoti save bei artimuosius...

Skaityti daugiau ...  

Nuotraukų konkursas „Aš myliu Tėvynę!"

Šiais laikas daugelis mūsų turi galimybę akimirkas įamžinti nuotraukoje. Tačiau, nors ir kai kurių akimirkos būna gana įspūdingos, nuotraukos retai būna tinkamai įvertintos. Norėdami suteikti jauniems žmonėms galimybę būti įvertintiems ir skatindami jaunimo patriotiškumą, 2013 metų Vasario 11 dieną, socialiniame tinklapyje „Facebook“, paskelbėme nuotraukų konkursą „Aš myliu Lietuvą“. Konkursas buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, todėl...

Skaityti daugiau ...  

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page