Nuaidėjas Open sea 2015 festivalis – kasmet trumpam keičia Palangos muzikos kultūrą

 

Birželio 25-27 dienos joninių stebuklui prilygstantis renginys, dar kartą, užbūrė klasikinės muzikos gerbėjus ir ne tik.

Kartą per metus vykstantis festivalis šį kartą spinduliavo išskirtinumu.

Birželio 25 dieną festivalio atidarymo diena netrūko estrados garsų bei meno, viloje „Auska“ iškilmingai buvo atidaryta Mariaus Kavolio ir Nadeždos Vinničenko dailės paroda, parodos atidarymą puošė Naujų idėjų kamerinis orkestras su įspūdingą šiuolaikinės kamerinės muzikos programa.

 

Jau 26 dieną Gintaro sanatorijos auklėtinius džiugino klasikinės muzikos garsai. O Išaušus vakarui Kurhauzą puošė Klasikos žvaigždės sopranės Justinos Gringytės balsas paįvairintas gitarų kvarteto Frauchi. Ovacijomis buvo palydėtas ir baritono Leonid Bahtalin pasirodymas. Koncerto publika palikdama kurhauzą negailėjo džiaugsmingų šypsenų bei pagyrų, kurios buvo dovana koncerto organizatoriams.

Kita dieną t.y birželio 27ąją Muzikos džiaugsmai persikėlė į Klaipėdos išskirtinio grožio Pranciškaus Azyžiečio bažnyčią, kur bažnyčios akustika puošė dar vieną koncertą, kuriame publikos ausis ir širdis džiugino Justinos Gringytės, Ygor Fedorov bei Leonid Bahtalin, Rimvydo Mitkaus bei Michail Symonian talentai.

 

Šiemet renginys sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, straipsnius apie renginį galite pasiskaityti čia-

http://mieste.delfi.lt/vasara/82m542-open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://1psl.lt/kultura/2015/06/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://viena.lt/2015/06/26/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais/

http://www.alfa.lt/straipsnis/49871751/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://valstietis.tv3.lt/Pradzia/Naujienos/Svietimas-Kultura/Open-sea-Palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika

http://kultura.lrytas.lt/meno-pulsas/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika.htm 

http://www.lrt.lt/naujienos/kultura/26/106360/_open_sea_palangos_gatvese_skambes_ir_klasikine_muzika

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121

http://kauno.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121#.VZECm_mqpBc

http://www.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121#.VZECyvmqpBc

http://www.ve.lt/naujienos/kultura/renginiai/pajuryje---klasikines-muzikos-festivalis-13685

Tą patį vakarą per visą palangą buvo girdėti viloje Auska festivalio uždarymą menantys fejerverkai.

Kitamet tikimės sulaukti dar didesnio atlikėjų ir klausytojų dėmesio. Visi renginiai buvo dovanojami klausytojams nemokamai. Dekojame visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems festivalyje Open Sea 2015.

Akimirkos iš festivalio

(bus papildyta)

OpenSea2015-97

OpenSea2015-159

OpenSea2015-170

 OpenSea2015-175

OpenSea2015-162

 

OpenSea2015-309

 

Skaityti daugiau ...  

Palangos festivalis OPEN SEA 2015

Šiais metais Palangoje jau ketvirtus metus iš eilės bus surengtas klasikinės muzikos festivalis „Atvira jūra“.

Šis Palangoje prasidėjęs festivalis jau ženkliai išplėtė savo geografiją.

Jo renginiai jau vyko Italijoje ir Vokietijoje, ateityje Latvijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse.

 

 

Tačiau nepriklausomai nuo festivalio geografijos, Palanga lieka projekto lopšiu,

nes būtent čia kiekvienais metais susirenka šios puikios idėjos iniciatoriai.

2015 metais festivalis „Atvira jūra“ Palangoje vyks birželio 25-27 dienomis.

 

Festivalyje skambės klasikinė muzika, atliekama lietuvių ir rusų atlikėjų.

Būtina pažymėti, kad pagrindiniai festivalio atlikėjai– tarptautinių klasikinės muzikos konkursų laureatai iš Lietuvos ir Rusijos.

Festivalio metu vyks nemokami renginiai – koncertai Palangos bei Klaipėdos bažnyčiose.

Koncertas vaikams sanatorijoje “Gintaras” ir kt. Šiais renginiais siekiama ugdyti kultūrinį vaikų

bei visuomenės supratimą,populiarinti klasikinės muzikos žanrą,

padėti vaikams šiuolaikiniame technikos amžiuje atrasti klasikos grožį bei pasveikti.

Skaityti daugiau ...  

XVI-XVIII am. italų dailininkų tapybos paroda

Rugpjūčio 13 – rugsėjo 1 dienomis „Elysium" galerijoje Vilniuje veiks senovės italų dailininkų (16-18 amž.) tapybos paroda. Ši paroda – tai 16-18 amž. italų tapybos kolekcija, surinkta iš įvairiausių Italijos kampelių, kurioje galima išvysti retus tapybos darbus žinomų dailininkų, tarp kurių – pasaulio ir Italijos tapybos istorijoje išgarsėjęs baroko meistras Gvidas Reni; vienas iš tiesioginių Leonardo Da Vinci pasekėjų – G.Giampietrino; Alessandro Turchi, kurio paveikslas nutapytas ant specialios akmens plokštės, ir kiti pasaulio tapybos istorijai reikšmingi vardai.

Skaityti daugiau ...  

Gitarų kvarteto "Frauchi" koncertas vaikų reabilitacijos sanatorijoje "Gintaras"

Rugpjūčio 1 d. VšĮ „European sport, art and languages school“ (toliau ESALS) kartu su „Frauchi“ - vienu žinomiausių gitarų kvartetų Rusijoje surengė koncertą vaikams sanatorijoje „Palangos Gintaras“.  Tai jau antrasis ESALS organizuojamas koncertas sanatorijoje, surinkęs pilną, gitarų skambesiu besimėgaujančių žiūrovų, salę. Vienas paskui kitą atliekami kūriniai žavėjo jaunuosius klausytojus, kurie nuo koncerto pradžios lygi paskutinių natų skambesio garsiais plojimais palaikė muzikantus.

Skaityti daugiau ...  

Tarptautinis festivalis "Atvira jūra: po Palangos dangumi"

Liepos 29–rugpjūčio 2 dienomis Palangos kurorte įvyko tarptautinis meno ir muzikos festivalis „Atvira jūra: po Palangos dangumi", kuriame buvo pristatyti Italijos, Rusijos ir Lietuvos atlikėjų kūriniai. Festivalis supažindino su XVI-XVII a. Italijos tapytojų šedevrais, neįprastu muzikinio kvarteto „Furioso" skambesiu, įspūdinga ir spalvinga elektroninės muzikos kūrėjų operos fantazija XYZ ir daugeliu kitų renginių.

Skaityti daugiau ...  

Vaikų globos namų ir dienos centrų piešinių konkursas "Čyr vyr vyr pavasaris"

Su džiaugsmu pristatome dar vieną mūsų įstaigos organizuoto projekto rezultatą!

Kovo 20 dieną prisidėjome prie šventinio tarptautinės Žemės dienos minėjimo Lietuvos Respublikos Seime.
Po iškilmingos Žemės vėliavos pakėlimo Lietuvos Respublikos Seimo Nepriklausomybės aikštėje, visi gerbiami Seimo nariai ir svečiai buvo kviečiami apsilankyti LR Seimo Europos informacijos biure, kuriame įvyko VŠĮ "European sport, art and languages school" organizuoto Vilniaus globos namų piešinių konkurso „Čyr vyr vyr pasavasaris“, skirtam Žemės dienai paminėti, geriausių darbų parodos šventinis atidarymas bei nugalėtojų apdovanojimai. Konkurso nugalėtojus sveikino garbingi Lietuvos Respublikos Seimo nariai: Lietuvos Respublikos Seimo Jaunimo ir sporto komiteto pirmininkas Juras Požela, Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Algimantas Salamankinas ir pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas, Lietuvos Respublikos Seimo Europos informacijos biuro vedėjas Donatas Čečergis ir kiti.

Skaityti daugiau ...  

,,Smurtas mokykloje"

Gruodžio 9 dieną, 12 val. Fabijoniškių vidurinėje mokykloje 1c klasėje įvyko renginys tema ,,Smurtas mokykloje“.  Vaikams buvo paaiškinta pati žodžio „smurtas“ sąvoka, jo požymiai ir galima prevencija prieš smurtą. Vaikai buvo skatinami nebijoti pasakyti apie patirtą smurtą suaugusiesiems, tai yra, mokytojams, tėvams, treneriui. Nors renginyje dalyvavo vaikai kurių amžius tik 7 metai, jie labai aktyviai dalyvavo diskusijoje, uždavinėjo klausimus, pasakojo istorijas apie patirtus nemalonius dalykus. Renginio pabaigoje visi vaišinosi vaišėmis, kuriomis pasirūpino VŠĮ „European sport, art and languages school“. Ne tik vaikai džiaugėsi renginiu, bet ir pati pareigūnė liko labai sužavėta tokia vaikų reakcija bei tikisi, kad jos žodžiai bei patarimai padės vertinti viską teisingai bei nesielgti blogai.

Skaityti daugiau ...  

Renginys Žirmūnų seniūnijoje tema „Saugi kaimynystė“

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai 2013-11-14 organizavo renginį-susitikimą tema „Saugi kaimynystė“. Žirmūnų seniūnijos patalpose vykusiame renginyje dalyvavo komisariato prižiūrimoje teritorijoje (Žirmūnų, Žvėryno, Šnipiškių, Verkių ir Antakalnio seniūnijose) veikiančių saugios kaimynystės grupių, bendruomenių aktyvistai ir Saugios kaimynystės grupių asociacijos atstovai bei policijos pareigūnai. Renginio pagrindinis tikslas- atgaivinti ir pradėti efektyviai vystyti saugios kaimynystės idėją, taip pat susipažinti su „Saugios kaimynystės“ programos įgyvendinimo komisariate aktualijomis bei numatyti „Saugios kaimynystės“ veiklos gaires 2014 metams.

Skaityti daugiau ...  

Renginys Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje tema „Fizinė sauga“

2013-11-28 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje įvyko susitikimas su mokyklos bendruomene bei Vilniaus m. 5 PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialiste Marina Karpukiene ir Vilniaus m. 5 PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėja Rimante Černiauskaite.
Susitikimo metu pareigūnės skaitė pranešimą apie fizinę saugą, rodė prevencinius filmukus bei kalbėjo kaip pasirūpinti savo ir artimųjų žmonių saugumu. Taip pat pareigūnės mokė kaip apsisaugoti nuo buto ir asmens duomenų perdavimo vagysčių, plėšikų ir užpuolikų. Maža to, buvo pasidalinta keliais patarimais ir parodytas keletas savisaugos pratimų.

Skaityti daugiau ...  

„Pirotechnika, saugus eismas, telefoniniai sukčiai“ - Renginys Vilniaus technologijų ir verslo profesinės mokyklos mokiniams

Stiprinant nusikalstamumo prevenciją Vilniaus mieste, VŠĮ „European sport, art and languages school“ kartu su Vilniaus policijos asociacija, nuo 2013 metų spalio 14 iki gruodžio 14d. pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą vykdė projektą „Vilniaus policijos asociacijos institucijų gebėjimų stiprinimas nusikalstamumo prevencijos kontekste“...

Skaityti daugiau ...  

Renginys Šeškinės seniūnijoje tema „Bendruomenės įsitraukimas į viešosios tvarkos palaikymą, priežiūrą ir saugumo užtikrinimą“

Gruodžio 3 dieną, 18.00val. Šeškinės seniūnijoje įvyko susitikimas su šeškinės bendruomene. Renginio metu buvo kalbama apie bendruomenės įsitraukimą į viešosios tvarkos palaikymą, priežiūrą ir saugumo užtikrinimą. Taip pat, buvo aptariama „Saugos kaimynystės“ projekto sąvoka, tikslai ir priemonės, aiškinami bendruomenės narių lūkesčiai, teisės pažeidimai prevencijos kontekste. Vienas iš renginio tikslų buvo išnagrinėti bendruomenės bendradarbiavo su policija ir vietos savivaldos institucijų poreikį ir galimybes.

Skaityti daugiau ...  

Renginys Vilniaus miesto krizių centre. Tema - „Smurtas artimoje aplinkoje. Požymiai, prevencija, praktika.“

Gruodžio 4 dieną, įvyko paskaita „Smurtas artimoje aplinkoje. Požymiai, prevencija, praktika“. Renginio tema buvo labai aktuali tiek renginį vedusioms pareigūnėms, kurios gana dažnai gauna iškvietimus sulaikyti smurtautojus, tiek renginio dalyvėms - smurtą patyrusioms moterims. Paskaitos klausytojos galėjo pasidalinti savo nemalonia patirtimi ir išklausyt pareigūnių patarimus kaip elgtis, norint skatinti smurto prevenciją bei apsaugoti save bei artimuosius...

Skaityti daugiau ...  

Vaikų globos namų neformaliojo ugdymo švietimo parama

Nuoširdžiausi planetos gyventojai – vaikai. Visi jų poelgiai yra tikri, nesuvaidinti, o darbai atliekami su atsidavimu. Vienas mėgstamiausių vaikų užsiėmimų, kuris lavina fantaziją bei, mūsų dienomis labai vertinamą, kūrybingumą, yra piešimas. Skatinant kūrybingumą, vaikų darbai turi būti įvertinti ir apdovanoti. Vertinami darbai turėtų būti ypatingai tų vaikų, kurie yra nuskriausti likimo, nėra paguodžiami ir neišgirsta pagyrimo žodžių iš tų, kurie jiems davė gyvybę - savo tėvų. VŠĮ „European sport, art and languages“ (toliau ESALS) kviečia paremti piešinių konkursą, kurio dalyviai – vaikų globos namuose gyvenantys mažyliai.

Skaityti daugiau ...  

Paroda „Ricardo Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“ Palangoje

     Rugpjūčio 1 dieną, Palangos viešbutyje „Auska“ iškilmingai buvo atidaryta paroda „Ricardo Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“. Parodos organizatoriai, VŠĮ „European sport, art and languages school“, džiaugėsi bendradarbiaudami su Ispanijos meno galerija „Elysium“. Šis meno projektas – tai naujo kultūrinio bendradarbiavimo tarp Ispanijos ir Lietuvos pradžia. Projekto vieta ir laikas taip pat yra susiję ir su kitais įvykiais – 2013 metais Lietuvos Respublika pirmininkauja Europos Sąjungos Tarybai, o Palanga paskelbta Lietuvos kultūros sostine...

Skaityti daugiau ...  

Juozo Budraičio fotografijų paroda

VŠĮ „European sport, art and languages school“ kartu su Lietuvos kino, televizijos ir teatro aktoriumi Juozu Budraičiu surengė parodą „Mano kino gyvenimas“ kurioje buvo sukauptos aktoriaus nuotraukos iš 1970-1980 metų. Akimirkos iš to meto kino gyvenimo užfiksuotos ant juodai baltu nuotraukų stebino savo originalumu bei džiugino kiekvieno smalsuolio akį.

Skaityti daugiau ...  

Paroda „Ricardo Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“ Vilniuje

Rugpjūčio 21 d. Vilniuje, buvo iškilmingai atidaryta paroda „Ricard Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“. Ši paveikslų paroda – tai bendras dviejų šalių, Ispanijos ir Lietuvos, kultūrinis projektas, skirtas paminėti Lietuvos Respublikos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai. Šio projekto iniciatoriai – VŠĮ „European sport, art and language school“ kartu su ispanų galerija „Elysium Galeria d‘Art“, vienas iš projektų kuratorių – žymus lietuvių aktorius Juozas Budraitis. Šioje paveikslų parodoje Jūs išvysite XX amžiaus ... 

Skaityti daugiau ...  

Gitaristo Dmitrijaus Murino koncertas Palangos vaikų sanatorijoje „Gintaras“

Rugpjūčio 8 d. VŠĮ „European sport, art and languages school“ kartu su žinomu laureatu daugelio tarptautinių konkursų, gitaristu Dmitrijum Murinu surengė koncertą vaikams Palangos sanatorijoje „Gintaras“. Stebėtina buvo tai, kad pasiklausyti gitaros skambesio susirinko virš 100 jaunų žmonių, daugumos žiūrovų amžius buvo nuo 7m iki 20m, tačiau taip pat netruko pedagogų bei vyresnio amžiaus žmonių. Nepaisant to, kad klasikinės gitaros kūriniai toli nebuvo panašus į šiuolaikinę jaunimo mėgiama muziką, salė su...

Skaityti daugiau ...  

Žurnalistikos Masterclass

Norint būti vertingu darbuotoju, vien išsilavinimo neužtenka. Naudingiausios kiekvienos specialybės žinios, tai žinios įgytos per praktiką bei papildomus seminarus, kuriuos veda savo srities profesionalai, galintys pasidalinti savo patirtimi bei patarimais. Deja, ne kiekvienas jaunas studentas gali tiesiogiai užduoti rūpimą klausimą daug metų patirties turinčiam žurnalistui. Tuo labiau, ne kiekvienas žurnalistas noriai gali skirti laiką atviriems pasikalbėjimams. VšĮ „European sport, art and languages“, bendradarbiaujant su Rusijos žurnalistais (Rusijos televizijos kanalų „Rosija”, „NTV“ vedėjai), 2014 metų gegužės 9-10 dienomis* (minint spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną), organizuos profesionalius žurnalistikos kursus studentams, bestudijuojantiems žurnalistiką. Projekto surinktos lėšos bus skirtos seminarams, kuriame dalyvaus talentingi, jaunieji žurnalistai.

Skaityti daugiau ...  

Nuotraukų konkursas „Aš myliu Tėvynę!"

Šiais laikas daugelis mūsų turi galimybę akimirkas įamžinti nuotraukoje. Tačiau, nors ir kai kurių akimirkos būna gana įspūdingos, nuotraukos retai būna tinkamai įvertintos. Norėdami suteikti jauniems žmonėms galimybę būti įvertintiems ir skatindami jaunimo patriotiškumą, 2013 metų Vasario 11 dieną, socialiniame tinklapyje „Facebook“, paskelbėme nuotraukų konkursą „Aš myliu Lietuvą“. Konkursas buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, todėl...

Skaityti daugiau ...  

Tarptautinis menų ir muzikos festivalis "Atvira Jūra"

Liepos 29 - rugpjūčio 2 dienomis jau antrą kartą Palangoje įvyks tarptautinis menų ir muzikos festivalis "Po Palangos dangumi'14. Atvira jūra". Viename gražiausių Baltijos jūros kurortų  organizuojamajame festivalyje, įspūdingiausiuose miesto koncertų salėse koncertuos nuostabūs atlikėjai, atvykę iš įvairių šalių, atliekantys įvairių žanrų muziką ir paruošę visiškai skirtingą repertuarą, galinti sužavėti kiekvieną muzikos mylėtoją. Taip pat viloje "Auska" bus atidaryta XVI – XVII a.  Italų dailininkų darbų paroda atvira pasigrožėti visiems miesto lankytojams.

Skaityti daugiau ...  

Tarptautinis menų festivalis „Po Palangos dangumi“/Labdaros akcija „Molinis ežiukas“

Rugpjūčio 3 dieną, viename gražiausių Baltijos jūros miestų Palanga įvyko tarptautinis menų festivalis „Po Palangos dangumi“, kuris buvo skirtas labdaros akcijai „Molinis ežiukas“ palaikyti.  „Molinis ežiukas“- labdaros akcija, skirta padėti vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Akcijos užduotis yra ne tik padėti, bet ir įrodyti vaikams, kad jie gyvena pasaulyje, kuriame yra daug gėrio ir gerų žmonių. Akcijos įkūrėjas ir globėjas yra įžymus Rusijos žurnalistas ir televizijos vedėjas – Ernestas Mackevičius...

Skaityti daugiau ...  

ESALS kalbų stovykla

Dovanoti vaikui žinias – visų vertingiausia. Dovanoti žinias likimo nuskriaustiems vaikams – be galo kilnu. Juk būtent jie yra mūsų ateitis, kurią turime kartu atsakingai kurti. VšĮ „Europeansport, art andl anguages school“ kviečia prisijungti prie socialinės akcijos „Išmani vaikystė“. Remiant šį projektą, jus dovanosite vaikų globų namams kelialapį į pajūrio kalbų stovyklą, kuri vyks 2014 metų, birželio 2-8 ir 9-15dienomis*. Padovanokite naudingai praleistą laisvalaikį tobulėti trokštantiems vaikams.

Skaityti daugiau ...  

Sakralinės muzikos labdaros koncertas Palangos Švc. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje

Nuostabūs gitarų, alto ir smuiko skambesiai, užburiantys soprano ir baritono balsai bei nepakartojamo grožio, didinga aplinka – visą tai ir dar daugiau žiūrovas galėjo išvysti Rugpjūčio 2 dieną, ESALS suorganizuotame, sakralinės muzikos labdaros koncerte. Koncerte, kuris vyko Palangos Švc. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, dalyvavo žinomi Ispanijos ir Rusijos klasikinės muzikos atlikėjai. Tiek žiūrovai, tiek dalyviai, mylintis klasikinė muziką liko sužavėti...

Skaityti daugiau ...  

Salsos ir Barbeque vakarėlis

Karšti Lotynų Amerikos ritmai, energingi šokiai, ryškios asmenybės, šilta atmosfera, nuostabi virtuvė ir šypsenos – visa tai nuotaikingame Salsos ir Barbeque vakarėlyje. VŠĮ „European sport, art and languages school“ (toliau ESALS) kartu su vila „Auska“, rūpindamiesi turiningu viešbučio ir Palangos gyventojų bei svečių laisvalaikiu...

Skaityti daugiau ...  
Prenumeruoti šį RSS naujienų kanalą

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page