XVI-XVIII am. italų dailininkų tapybos paroda

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

Rugpjūčio 13 – rugsėjo 1 dienomis „Elysium" galerijoje Vilniuje veiks senovės italų dailininkų (16-18 amž.) tapybos paroda. Ši paroda – tai 16-18 amž. italų tapybos kolekcija, surinkta iš įvairiausių Italijos kampelių, kurioje galima išvysti retus tapybos darbus žinomų dailininkų, tarp kurių – pasaulio ir Italijos tapybos istorijoje išgarsėjęs baroko meistras Gvidas Reni; vienas iš tiesioginių Leonardo Da Vinci pasekėjų – G.Giampietrino; Alessandro Turchi, kurio paveikslas nutapytas ant specialios akmens plokštės, ir kiti pasaulio tapybos istorijai reikšmingi vardai.


15 retų paveikslų kolekcija, kurioje daugiausiai vyrauja religinė tematika, leidžia susipažinti su įvairių mokyklų ir skirtingo braižo originaliais žymių italų dailininkų darbais. Parodoje pristatomas platus italų tapybos spektras: nuo XV a. G.Giampietrino, vieno iš tiesioginių Leonardo Da Vinci pasekėjų, iki milanietiškos G.Procaccini ir G.B.Crespi XVI a. pirmosios pusės mokyklos. Taip pat nepamirštamas ir Hendrikas van Someris, garsus olandų kilmės meistras, dirbęs Neapolyje, dailininkai C.Franzancano ir F.Solimeno. Venecijos tapybos mokyklą pristato G. Diziani ir F.Zucarelli. Reikėtų paminėti keletą atskirų vardų, tokių kaip Alessandro Turchi, tapiusio ant specialių akmens plokščių, vieną žymiausių šios technikos specialistų, ir Janą Hackeartą, nuostabiojo Peizažo autorių.


Paroda surengta dalyvaujant Italų ambasadai Lietuvoje, o pati kolekcija atkeliavo iš prestižinės Giorgio Baratti galerijos Italijoje. Tai yra paroda, kuri siūlo reikšmingą Italijos tapybos panoramą nuo Milano iki Neapolio.

Atnaujinta14 rugsėjo 09, Antradienis 13:53

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page