Nuaidėjas Open sea 2015 festivalis – kasmet trumpam keičia Palangos muzikos kultūrą

 

Birželio 25-27 dienos joninių stebuklui prilygstantis renginys, dar kartą, užbūrė klasikinės muzikos gerbėjus ir ne tik.

Kartą per metus vykstantis festivalis šį kartą spinduliavo išskirtinumu.

Birželio 25 dieną festivalio atidarymo diena netrūko estrados garsų bei meno, viloje „Auska“ iškilmingai buvo atidaryta Mariaus Kavolio ir Nadeždos Vinničenko dailės paroda, parodos atidarymą puošė Naujų idėjų kamerinis orkestras su įspūdingą šiuolaikinės kamerinės muzikos programa.

 

Jau 26 dieną Gintaro sanatorijos auklėtinius džiugino klasikinės muzikos garsai. O Išaušus vakarui Kurhauzą puošė Klasikos žvaigždės sopranės Justinos Gringytės balsas paįvairintas gitarų kvarteto Frauchi. Ovacijomis buvo palydėtas ir baritono Leonid Bahtalin pasirodymas. Koncerto publika palikdama kurhauzą negailėjo džiaugsmingų šypsenų bei pagyrų, kurios buvo dovana koncerto organizatoriams.

Kita dieną t.y birželio 27ąją Muzikos džiaugsmai persikėlė į Klaipėdos išskirtinio grožio Pranciškaus Azyžiečio bažnyčią, kur bažnyčios akustika puošė dar vieną koncertą, kuriame publikos ausis ir širdis džiugino Justinos Gringytės, Ygor Fedorov bei Leonid Bahtalin, Rimvydo Mitkaus bei Michail Symonian talentai.

 

Šiemet renginys sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, straipsnius apie renginį galite pasiskaityti čia-

http://mieste.delfi.lt/vasara/82m542-open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://1psl.lt/kultura/2015/06/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://viena.lt/2015/06/26/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais/

http://www.alfa.lt/straipsnis/49871751/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://valstietis.tv3.lt/Pradzia/Naujienos/Svietimas-Kultura/Open-sea-Palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika

http://kultura.lrytas.lt/meno-pulsas/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika.htm 

http://www.lrt.lt/naujienos/kultura/26/106360/_open_sea_palangos_gatvese_skambes_ir_klasikine_muzika

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121

http://kauno.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121#.VZECm_mqpBc

http://www.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121#.VZECyvmqpBc

http://www.ve.lt/naujienos/kultura/renginiai/pajuryje---klasikines-muzikos-festivalis-13685

Tą patį vakarą per visą palangą buvo girdėti viloje Auska festivalio uždarymą menantys fejerverkai.

Kitamet tikimės sulaukti dar didesnio atlikėjų ir klausytojų dėmesio. Visi renginiai buvo dovanojami klausytojams nemokamai. Dekojame visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems festivalyje Open Sea 2015.

Akimirkos iš festivalio

(bus papildyta)

OpenSea2015-97

OpenSea2015-159

OpenSea2015-170

 OpenSea2015-175

OpenSea2015-162

 

OpenSea2015-309

 

Read more...  

Palangos festivalis OPEN SEA 2015

Šiais metais Palangoje jau ketvirtus metus iš eilės bus surengtas klasikinės muzikos festivalis „Atvira jūra“.

Šis Palangoje prasidėjęs festivalis jau ženkliai išplėtė savo geografiją.

Jo renginiai jau vyko Italijoje ir Vokietijoje, ateityje Latvijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse.

 

 

Tačiau nepriklausomai nuo festivalio geografijos, Palanga lieka projekto lopšiu,

nes būtent čia kiekvienais metais susirenka šios puikios idėjos iniciatoriai.

2015 metais festivalis „Atvira jūra“ Palangoje vyks birželio 25-27 dienomis.

 

Festivalyje skambės klasikinė muzika, atliekama lietuvių ir rusų atlikėjų.

Būtina pažymėti, kad pagrindiniai festivalio atlikėjai– tarptautinių klasikinės muzikos konkursų laureatai iš Lietuvos ir Rusijos.

Festivalio metu vyks nemokami renginiai – koncertai Palangos bei Klaipėdos bažnyčiose.

Koncertas vaikams sanatorijoje “Gintaras” ir kt. Šiais renginiais siekiama ugdyti kultūrinį vaikų

bei visuomenės supratimą,populiarinti klasikinės muzikos žanrą,

padėti vaikams šiuolaikiniame technikos amžiuje atrasti klasikos grožį bei pasveikti.

Read more...  

International festival of arts and music “Open sea: Under the sky of Palanga”

On 29th of July till 2nd of August in Palanga was organized international art ant music festival „Open sea: Under the sky of Palanga“, where were presented masterworks of Italian, Russian and Lithuanian artists. The festival gave for spectator an opportunity to view the masterpiecies  of XVI-XVII c. artists paintings, to enjoy of captivating sound of quartet „Furioso“, to view a colourful, impresive electronic music  opera fantasy XYZ and more other.

Read more...  

The exhibition of paintings of Italian artists from XVI – XVII c. in Palanga and Vilnius

On 30th of July of 2014 in villa "Auska" was organized the opening of the exhibition of paintings of Italian artists from XVI – XVII c. The exhibition presents 15 religious-themed paintings. This collection of paintings came from prestige Giorgio Baratti in Italy. These works are collected from various places of Italy, from Milan to Naples. The visitors had the opportunity to get acquainted with the various schools and manners of paintings of famous artists like Guido Reni, Jan Hackaert, Alessandro Turchi and other artists which names are meaningful for history of art.

Read more...  

Languages camp

Knowledge – the most valuable thing which we can give for our children.  Especially, it is important to think about those, who do not receive a support from family - endlessly bountiful. The children are our future and we have to care about it responsibly.

 

NPO  "European sport art and languages ​​school“ invites to join the social campaign „Intelligent childhood“ . By supporting this project, You will give the possibility to the one of the child of foster home to participate in camp of languages. This camp  will be organized on June of 2nd - 8th and 9th- 15th , in 2014. Your support is very important, because it is a gift for children, who desire to gain knowledge and to have a beneficial leisure time.

Read more...  

Acclimation on the Baltic sea

Jumping over the waves and relaxing walks along the sea - perfect recreation not only for tired body, but also for the mind. Swimming into the sea during the cold time of the year it’s the best time to strengthen whole body. NPO " European sport art and languages school“ invites to join the acclimation on the Baltic sea . On 1st  of March, on the Baltic Sea will be organized event, which aims to promote healthy lifestyle of Lithuanian families.

Read more...  

Master class of journalism

To have a degree of a higher education does not mean to be a valuable employee. The biggest advantage of each specialty are skills, which were acquired through practice and seminars conducted by professionals in their field, who can share their experiences and give you advices. Unfortunately, not every young student was a chance/opportunity to ask for an advice from experienced journalist. NPO "European sport, art and languages", in cooperation with Russian journalists (TV presenters of famous Russian TV channels as „Rosija", „NTV") is organizing professional courses on journalism for students , who study journalism. The event will be held on 9th – 10th of May. Collected funds will be used for seminars for talented young journalists.

Read more...  

Competition of children drawings

It is known that the most valuable inhabitants of our planet are children. Their actions are thought as sincere, hot acted, their work is carried out with devotion. One of the children favorite activities is drawing. It develops the imagination and creativity, which nowadays is highly valued. Creative work of a child must be assessed and rewarded. NPO „European sport, art and languages"(the ESALS) invites You to support the drawing contest and its participants our little miracles - children, who live in foster home.

Read more...  

International festival of arts “Under the sky of Palanga”/ Charity “Molar hedgehog”

On the 3th of August was organized international festival of arts „Under the sky of Palanga". The aim of this festival was to support the charity campaign „Molar hedgehog". It was organized in Palanga city – in the one of the most beautiful cities of the Baltic Sea. The festival "Under the sky of Palanga" was organized on Palanga's Summer Stage, where were performances of amazing singers and musicians from different countries, performing various genres of music and prepared a completely different repertoire...

Read more...  

Paroda „Ricardo Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“ Vilniuje

Rugpjūčio 21 d. Vilniuje, buvo iškilmingai atidaryta paroda „Ricard Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“. Ši paveikslų paroda – tai bendras dviejų šalių, Ispanijos ir Lietuvos, kultūrinis projektas, skirtas paminėti Lietuvos Respublikos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai. Šio projekto iniciatoriai – VŠĮ „European sport, art and language school“ kartu su ispanų galerija „Elysium Galeria d‘Art“, vienas iš projektų kuratorių – žymus lietuvių aktorius Juozas Budraitis. Šioje paveikslų parodoje Jūs išvysite XX amžiaus ... 

Read more...  

Exhibition “Ricardo Opisso and contemporaries. The chronicle of the twentieth century"

     On 1th of August, in villa “Auska” was inaugurated an exhibition “Ricardo Opisso and contemporaries. The chronicle of the twentieth century. " The exhibition organizers was NPO " European sport, art and languages school” which were happy to collaborate with the Spanish art gallery "Elysium". This art project was the start of new cultural cooperation between Spain and Lithuania...

Read more...  
Subscribe to this RSS feed

Partners

villa

zvaigzdziu

Acknowledgments

Recommendations

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Contact us

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top of Page