Paroda „Ricardo Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“ Vilniuje

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

 

      Rugpjūčio-rugsėjo mėn. Vilniuje buvo suteikta reta galimybė šalies gyventojams ir jos svečiams susipažinti su XX amžiaus pirmosios pusės katalonų dailininkų darbais. Parodoje „Ricardo Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“ buvo eksponuojama daugiau kaip 40 dailės kūrinių. Tai – Opisso, Nadalio, Rusinjolo, Sorojos, Meifreno ir Diurankampso darbai iš privačių meno kolekcijų Barselonoje.
      Keliaujanti Ispanijos dailės darbų kolekcija buvo eksponuojama K. Kalinausko gatvės galerijoje. Iš Vilniaus ji kelionę tęs po Italiją, Vokietiją bei kitas Europos šalis. Garsių Ispanijos dailininkų darbų paroda viešnagę Vilniuje užbaigė kiek netikėtu ir originaliu parodos uždarymu. Kilnojamosios parodos sudėtinė dalis buvo galerijoje Vilniuje organizuotas karikatūrų konkursas „Karikatūrinės improvizacijos Ricard Opisso nuotaikomis“, kuris tapo pagrindiniu uždarymo akcentu.
Lietuvos autoriai parodai-konkursui pateikė smagių, linksmų bei nuotaikingų darbų.

Parodos uždarymo metu buvo paskelbti ir apdovanoti karikatūrų konkurso nugalėtojai:
   I vieta – Šarūnas Jakštas (Vilnius);
   II vieta – Jonas Lenkutis (Vilnius);
   III vieta – Herta Matulionytė-Burbienė (Kaunas).

     Parodos uždarymo metu buvo organizuotas karikatūrų konkurse dalyvavusių darbų aukcionas. Dėl kelių darbų aukciono metu virė tikros aistros. Galima pasidžiaugti, kad visi konkurso darbai aukciono metu surado savo naujus šeimininkus.
     Ispanijos Karalystės ambasadorius J.E. ponas Miguel Arias Estevez pakvietė parodos dalyvius ir svečius į šventinę vakarienę Ispanijos ambasadoje, kur vakaro svečiai galėjo pasidžiaugti ir pajusti ambasadoriaus ir ambasados darbuotojų svetingumą, nuoširdumą. Paroda ir kiek netradicinis, originalus renginys (karikatūrų paroda-konkursas parodos uždarymo metu) išliks šviesi ir įsimintina šventė visiems dalyviams ir parodos svečiams.

Last modified onMonday, 20 January 2014 14:30

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

back to top

Partners

villa

zvaigzdziu

Acknowledgments

Recommendations

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Contact us

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top of Page