ART

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

„Gyvenimas trumpas – menas amžinas.“
Hipokratas

Menas puošia mūsų kasdienybę, atpalaiduoja bei džiugina sielą. Maža to, yra teigiama, kad menininkai, kūrėjai ir kiti kūrybingos sielos žmonės sugeba lengviau ir greičiau išspręsti iškilusias problemas nei tie, kuriems trūksta kūrybinės gyslelės.

Visi VŠĮ „ESALS“ projektai yra paremti kūrybą, nes, mes manome, kad būtent kūrybiškumas nuspalvina ir pagyvina kiekvieną renginio detalę. Organizuodami kultūrinius projektus, nuolatos ieškome naujų idėjų, norime stebinti ir palikti nepamirštamus įspūdžius. Lietuvių ir užsienio kūrėjų paveikslų parodos, tarptautiniai festivaliai, vaikų kūrybiškumą lavinantys nuotraukų konkursai, stovyklos – tik dalis mūsų projektų, kuriais norime ne tik šviesti visuomenę, bet ir skatinti kūrėjus tobulėti bei siekti aukštumų.

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page