Apie ESALS

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

pagr foto ESALS apie mus2012 m. vasarą įkurtos VŠĮ „European sport,art and languages school“ (toliau ESALS) tikslas yra tenkinti viešuosius interesus vykdant visuomenei naudingą visapusiško ugdymo veiklą.

ESALS - vaikų bei jaunimo ugdymo projektais yra siekiama ugdyti charakterį, sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų ar tiesiog pamėginti atrasti vidinius talentus. Tai ne tik prasmingas laisvalaikio leidimas – tai vieta, kur dalyviai išmoksta atrasti savo gabumus, o svarbiausia – įgyja motyvacijos nuolatiniam mokymuisi ir tobulėjimui.

Taip pat yra ugdomos šios kompetencijos:
asmeninė – savęs pažinimas, savistaba, pasitikėjimas savimi, savęs vertinimas, savianalizė, saviraiška, sveika gyvensena, atsakomybė už savo veiksmus;
edukacinė (mokymosi) – gebėjimas savarankiškai mokytis ir valdyti informaciją, mokytis visą gyvenimą, gauti informacijos, analizuoti ją ir panaudoti, mąstymo (loginio, kritinio-probleminio, kūrybinio) gebėjimai;
socialinė – gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti, dirbti komandoje, priimti sprendimus, spręsti konfliktus;

ESALS sportiniai, meniniai, kalbų ugdymo bei socialiniai projektai orientuoti ne tik į jaunimo bet ir į saugusiujų visuomėnę. Svarbiausios ESALS veiklos kryptys, įgyvendinant neformalaus suaugusiųjų švietimo programas – asmens bendrosios kultūros ugdymas bei kompetencijų tobulinimas. ESALS veiklos formos: organizuota tikslinė savišvieta, kursai, seminarai, paskaitos, pratybos.
 

 

logohw1

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page